De speelotheek komt er!

Het idee een om speelotheek op te richten is reeds een tijdje aan het groeien op onze school. Tijdens de speeltijd willen we speelgoed aanbieden, maar de organisatie verliep tot nu toe niet naar wens. Vandaar dat we op het idee kwamen om een speelotheek op te richten die gerund wordt door de leerlingen. De voorbije maanden zijn reeds enkele stappen gezet. De leerlingen van 4, 5 en 6 werden op de hoogte gebracht. Daarna konden ze zich kandidaat stellen. De belangstelling was zo groot dat we een selectieproef moesten organiseren. Toen volgde een stemming! Vandaag kon het bestuur voor de eerste keer samenkomen. Er werd een voorzitter en een secretaris aangesteld. Daarna zijn we gestart met het opmaken van een huishoudelijk reglement. De eerste werkpunten zijn: medewerkers zoeken en de garage inrichten. Er is dus heel wat werk aan de winkel! Maar ons bestuur is zeer gedreven, dat was reeds duidelijk voelbaar. Ze gaan ervoor!!

U zal er zeker meer van horen de volgende dagen en weken!

Het bestuur van de speelotheek

Het bestuur van de speelotheek