VBS De Bergop dankt Tiegemse verenigingen!

20130902_081724

De wandelclub maakt kennis met een digitaal bord.

20130902_082910

De nieuwe fluojasjes geschonken door toneelvereniging Uilenspiegel.

De voorbije vakantie hebben het 6de en het 2de leerjaar een digitaal bord gekregen dankzij de steun van wandelclub ‘Op en rond Tiegemberg’ en de ouderraad van de school. Dit maakt het aantal digitale borden in onze school volledig. Nu heeft iedere lagere klas zijn/haar digitaal bord. Een grote dank je wel! Als school die zich profileert als ‘school op de buiten’, staan we stil bij de natuur, het milieu en natuurlijk ook de verkeersveiligheid. Zien en gezien worden op straat is dan ook ontzettend belangrijk.  Met deze gedachte in het achterhoofd heeft de plaatselijke toneelvereniging ‘Uilenspiegel’ voor iedereen van onze school een fluohesje gekocht (met schoollogo!) Ook voor hen een welgemeende dank je wel!

20130902_083320

Dank u wel!